Flowmon

Jsme bronze partnerem Flowmonu

CHYTRÉ ŘEŠENÍ PRO MONITOROVÁNÍ A BEZPEČNOST POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ

Flowmon dashboard

Rychlá, spolehlivá a dobře zabezpečená síť je předpokladem fungování každé moderní firmy. Flowmon je ucelené řešení pro monitorování sítí na bázi datových toků (NetFlow/IPFIX), které umožňuje těchto cílů dosáhnout. Do rukou administrátorů dává mocný nástroj pro diagnostiku výkonnostních problémů sítí a aplikací, zastavení DDoS útoků a eliminaci pokročilých kybernetických hrozeb.

Vyzkoušejte si jej ve vašem prostředí. Stačí nás kontaktovat
POKROČILÝ NÁSTROJ PRO REAL-TIME MONITOROVÁNÍ SÍŤOVÉ INFRASTRUKTURY

Výkonnostní problémy, chyby důležitých aplikací, narušení bezpečnosti systémů a dat. To vše vede k finančním ztrátám, poškození dobrého jména, nespokojenosti zaměstnanců a ztrátě zákazníků. Řešení Flowmon umožňuje těmto situacím předejít. Do rukou síťových administrátorů a bezpečnostních specialistů dává nejmodernější technologii monitorování datových toků (NetFlow/IPFIX) a pokročilou umělou inteligenci pro analýzu chování sítě, díky které získávají úplnou kontrolu nad svou infrastrukturou. IT profesionálové po celém světě s pomocí Flowmonu zvyšují výkonnost podnikových sítí, optimalizují chování aplikací a chrání systémy před moderními kybernetickými hrozbami, které obchází tradiční bezpečnostní prvky.

SÍŤOVÝM A BEZPEČNOSTNÍM ADMINISTRÁTORŮM FLOWMON PŘINÁŠÍ:

  • Detailní přehled a kontrolu nad děním v síťové infrastruktuře na bázi datových toků (NetFlow, IPFIX a další)

  • Okamžité odhalování a diagnostiku provozních/konfiguračních problémů pro optimalizaci IT prostředí

  • Detekci anomálií a analýzu chování sítě pro ochranu před botnety, pokročilými hrozbami, DDoS útoky a dalšími riziky, které obchází zabezpečení na perimetru a koncových stanicích

  • Snížení nákladů na správu sítě, usnadnění práce a troubleshootingu

  • Řízení výkonnosti aplikací, zvyšování spokojenosti uživatelů aplikací