Domovní telefony

Proč právě nás?

Je to jednoduché, máme dlouholeté zkušenosti a jsme schopni vyřešit i náročné instalace a požadavky na kvalitu a provedení pro našeho zákazníka.

Zajišťujeme kompletní dodávku a montáž všech typů domovních telefonů, nebo videotelefonů, včetně rozvodů a programování.

Námi instalované domovní telefony mohou být v provedení jak pouze audio tak i kombinace audio/video, kdy systém je schopen pojmout libovolné množství jednotlivých telefonů. Není tedy nutné se omezovat na instalaci jen jednoho druhu telefonu, ale každý obyvatel má možnost vybrat si ze široké nabídky hands-free audio, tak i video telefonu.

Komplexní nabídka elektrických domovních audio a videotelefonů značek Comelit, Dahua a Easydoor. Rádi vám dodáme optimální řešení jak pro jednoho účastníka, tak pro rozsáhlé instalace jakými mohou být například bytové domy. Variabilita systémů umožňuje mimo jiné také ovládání více zámků, rozšíření o kamerové body a v některých případech lze systém propojit s aplikací v mobilním telefonu.

Jsme schopni se přizpůsobit téměř jakýmkoliv požadavkům, jak při nové montáži, tak i při rekonstrukci stávajícího řešení.

Doporučujeme vzhledem k snadnému řešení systémy typu BUS-2, nežli složitá zapojení 4+n, kde se zdlouhavě dohledávají závady a jejichž možnosti jsou omezené.

Nabídka je velmi široká a máme zkušenosti řešit složité požadavky rychle a spolehlivě.

Vybrané reference:

BD – Pomořanská – 180 video DT, přístupový systémem

BD – Jiránkova Praha – 36 bytových jednotek kombinace audio/video, přístupový systém, CCTV

BD - ,,Tepelská – Mariánské lázně'' instalace DT,DTV,EPS

Obytný soubor - ,,Hostivařské zahrady'' instalace DT,DTV,EPS,SKS

Zdravotnické centrum - ,,Nemocnice Chomutov'' DT