Webové aplikace na míru

Potřebujete udělat systém, nebo aplikaci, která by Vám usnadnila práci, nebo máte nápad na aplikaci, ale není nikdo, kdo Vám je schopen ji zrealizovat? Zkuste se ozvat nám!

Nestačí Vám open source systémy, krabicová řešení, ani nikdo nenabízí, co poptáváte? Zkuste nám nastínit Vaše požadavky. Rádi se popereme s Vaším problémem, máme rádi výzvy.

Nápady na realizace

Realizovali jsme složité administrační systémy s přístupem stovek lidí, individuální logovací systém chování uživatelů, systémy anket, hlasování, hodnocení, napojení různých API, platebních bran a další individuální požadavky našich klientů. Máte také nějaký speciální nápad a nevíte, zda je vůbec realizovatelný? Nevíte, kdo Vám ho naprogramuje? Zkuste ho poptat u nás! Pokusíme se najít vhodné řešení. Případně pokud existuje open source řešení, rádi vám ho případně doporučímě.

Pro konkrétní řešení se snažíme vybrat tu správnou technologii. Neorientujeme se pouze na jednu platformu (Windows, linux, Apple, ...), ale snažíme se vytvářet aplikace universální, tzn. "webové", uložené buď v intranetu, nebo v cloudu. Vše u nás nejprve začíná analýzou.

S čím máme zkušenosti?

  • Vývoj firemních kompletních infomačních systémů
  • Vývoj rezervačních systémů
  • Workflow aplikací
  • Výměna dat z heterogenních systémů prostřednictvím XML
  • Provizní systémy s automatickým generováním faktur