Tvorba webových stránek

Internetová prezentace Vaší firmy?

Nezapomínejme na jednu z hlavních součástí prezentace firmy, kterou jsou webové stránky. Pokud tato web prezentace není dostatečná, může se stávat i to, že se o Vaší firmě a službách nikdo nedozví. Dnes žijeme ve světě informačních technologií, kdy přístup na internet a tím i na web prezentace je možný takřka ze všech zařízení, od mobilních telefonů, tabletu, televize ... Proto pro všechny naše zákazníky zajišťujeme tvorbu web stránek, které jsou responzivní. To znamená, že grafický design web stránek je na všech zařízeních dostupný, přehledný a přizpůsobuje se danému zařízení.

Využíváme Open Source řešení … Nette, Drupal, Python, …

Vaše web stránky stavíme na systémech, které je zákazník schopen plně editovat a přizpůsobit si tak obsah webu. Cílem tohoto kroku je snaha snížit náklady na údržbu a tím i finanční prostředky, které je nutné vynaložit. Pokud však přes tuto možnost máte zájem, aby Vaše stránky aktualizoval někdo jiný ... jsme tu pro Vás!

Chete vytvořit nové moderní webové stránky? Máte zastaralé webové stránky? Nemůže Vaše webové stránky nikdo dohledat z Internetu?

Neváhete nás kontaktovat.